O nas

GWW jest jedną z największych firm prawniczych w Polsce. Istnieje od 1996 roku. Obecnie zatrudnia ponad 90 prawników, wśród których większość to radcowie prawni, adwokaci oraz doradcy podatkowi.
 
Praktyka GWW prowadzona jest pod markami:
                          
 
Oferujemy kompleksowe doradztwo prawne i podatkowe we wszystkich sprawach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Mamy bogate doświadczenie oraz szerokie kompetencje w obsłudze skomplikowanych transakcji, w tym fuzji i przejęć, w obsłudze korporacyjnej, jak również – unikalne na polskim rynku – kompetencje w doradztwie prawnym na rzecz podmiotów działających na rynkach regulowanych.
 
Z kolei nasza usługa GWW PRIVATE dedykowana jest osobom fizycznym, dla których świadczymy pomoc prawną we wszystkich obszarach życia – osobistego, rodzinnego i zawodowego. Zdobyliśmy bogate doświadczenie wspierając  naszych klientów w Polsce i za granica w sprawach dotyczących ich majątku prywatnego, kwestiach rodzinnych i spadkowych.
 
Rozumiemy globalną naturę współczesnego biznesu dlatego ściśle współpracujemy z wiodącymi, niezależnymi kancelariami prawnymi oraz prawnikami działającymi w innych niż polska jurysdykcjach. To pozwala nam obsługiwać projekty transgraniczne na rzecz polskich przedsiębiorców zainteresowanych ekspansją na rynki międzynarodowe, jak też przedsiębiorców zagranicznym, planujących aktywność biznesową w Polsce.
 
Klientom angielsko i niemieckojęzycznym zapewniamy, w szczególności:
  • doświadczoną i przygotowaną merytorycznie kadrę;
  • potencjał organizacyjny;
  • rozległą wiedzę na temat działania polskiego rynku połączoną ze znajomością niuansów lokalnego prawa.
 
Wieloletnia aktywność na polskim rynku usług prawniczych zaowocowała silną pozycją GWW w stolicy (Warszawa), przy jednoczesnym rozwoju jej praktyk lokalnych w kluczowych regionach Polski (Poznań, Wrocław, Rzeszów).

Pozycja Na rynku

Jesteśmy laureatem prestiżowych nagród przyznawanych na forum międzynarodowym.

Więcej

Nasze wartości

Odpowiedzialność wynikająca z silnej identyfikacji z interesami klienta.

Więcej

Referencje

Potwierdzeniem naszej rynkowej pozycji są referencje i rekomendacje uzyskane bezpośrednio od klientów oraz środowiska prawniczego.

Więcej

GWW Legal

GWW Grynhoff i Partnerzy Radcowie Prawni i Doradcy Podatkowi Sp. P. to ponad 70 doświadczonych prawników, w tym blisko połowa radców prawnych i adwokatów.

Więcej

GWW Tax

GWW Ladziński, Cmoch i Wspólnicy tworzy zespół podatkowy w skład, którego wchodzi ponad 40 prawników, w tym 15 doradców podatkowych.

Więcej

GWW Private

Zespół Private Client tworzą prawnicy wyspecjalizowani w zakresie spraw spadkowych i rodzinnych, planowania majątkowego i podatkowego, działalności firm rodzinnych.

Więcej

German Desk

Unsere Erfahrung in der Rechtsberatung von ausländischen Mandanten, Kenntnisse des deutschen Rechts und der Sprache, sowie umfangreiche Kenntnisse des lokalen Marktes erlauben uns, den Mandanten eine vernünftige Alternative zu anderen erhältlichen Beratungsmöglichkeiten, anbieten zu können.

Więcej