Webinar | Pozyskiwanie funduszy europejskich 2023–2027
Wspólnie z naszymi partnerami z firmy Stratego – Doradztwo Europejskie zapraszamy na bezpłatny webinar, w ramach którego omówimy konkursy dotacyjne planowane w ramach programu FENG (Fundusze Europejskie Nowoczesnej Gospodarki) na najbliższe lata.
✔️ Poruszymy tematykę projektów badawczo-rozwojowych, dotyczących opracowania innowacyjnych produktów, usług i technologii, jak również projektów inwestycyjnych dotyczących wdrożenia rezultatów badań.
✔️ Przedstawimy najważniejsze kryteria oceny projektów.
✔️ Poruszymy kwestię wydatkowania środków dotacyjnych.
✔️ Przedstawimy zasadę konkurencyjności.
✔️ Zwrócimy uwagę na najczęściej popełniane błędy przy wydatkowaniu środków z dotacji.
Kwota dotacji w ramach funduszy europejskich na 2023 r., o które mogą ubiegać się polscy przedsiębiorcy, to ponad 7 mld zł!
Pierwsza runda naboru trwa do 12 kwietnia 2023 r.
TERMIN: 16 lutego 2023 r., godz. 11:00
Webinar potrwa godzinę.
Powiązane wpisy
NIS2 i KSC – kompleksowa obsługa prawna cyberbezpieczeństwa dla firm
NIS2 i KSC – kompleksowa obsługa prawna cyberbezpieczeństwa dla firmCzy sprzedaż nieruchomości „firmowej” nie zawsze oznacza podatek PIT
Czy sprzedaż nieruchomości „firmowej” nie zawsze oznacza podatek PITNadchodzące zmiany w zatrudnieniu cudzoziemców – co muszą wiedzieć pracodawcy?
Nadchodzące zmiany w zatrudnieniu cudzoziemców – co muszą wiedzieć pracodawcy?
GWW Legal & Tax zaprasza na śniadanie biznesowe poświęcone sukcesji w firmach rodzinnych
aktualności GWW Legal & Tax zaprasza na śniadanie biznesowe poświęcone sukcesji w firmach rodzinnych
GWW Legal & Tax zaprasza na śniadanie biznesowe poświęcone sukcesji w firmach rodzinnychObawiasz się,
że ominą Cię
najważniejsze zmiany
W prawie?