ALERT | Zastosowanie ulgi B+R w spółkach pracujących nad systemem komunikacji z KSeF
Zmianie ulega data wdrożenia obligatoryjnego KSeF, który miał zostać wdrożony 1 lipca 2024 r. Najwcześniejszy termin, o którym też mówi resort finansów to początek 2025 roku. Z tego względu, jak podaje Minister Finansów – spółki prowadzące prace implementacyjne systemu e-faktur zostały postawione w niewygodnej sytuacji budżetowej.
W alercie autorstwa Mariusza Tkaczyka można przeczytać więcej na temat interpretacji KIS odnośnie do możliwości skorzystania z ulgi B+R przez spółki pracujące nad systemem komunikacji z KSeF.
Autor
Powiązane wpisy

Najważniejszy moment reformy planowania przestrzennego – wejście w życie planów ogólnych gmin
Najważniejszy moment reformy planowania przestrzennego – wejście w życie planów ogólnych gminWażny wyrok NSA dla branży energetycznej
Ważny wyrok NSA dla branży energetycznejNadchodzą duże zmiany w CIT i PIT - projekt nowelizacji ustawy
Nadchodzą duże zmiany w CIT i PIT - projekt nowelizacji ustawyInspektor pracy ustali etat zamiast umowy cywilno-prawnej
Inspektor pracy ustali etat zamiast umowy cywilno-prawnejObawiasz się,
że ominą Cię
najważniejsze zmiany
W prawie?