„Wieczór Marzeń” dla ciężko chorych dzieci
Już po raz XVII Fundacja Dziecięca Fantazja we współpracy z warszawskim ZOO oraz fundacją Panda zorganizowała „Wieczór Marzeń” dla ciężko chorych dzieci. Tegoroczny wydarzenie okazało się wielkim sukcesem, które pozostało radosne wspomnienia w sercach wszystkich małych uczestników i ich rodziców. Cieszymy się, że zostaliśmy poproszeni o wsparcie i mieliśmy okazję zostać partnerem inicjatywy, która daje radość dzieciom, które najbardziej tego potrzebują.
Fundacja Dziecięca Fantazja jest Organizacją Pożytku Publicznego, której misją jest wnoszenie radości w życie dzieci nieuleczalnie chorych i zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu, poprzez spełnianie ich najskrytszych marzeń i fantazji. Podopiecznymi fundacji są dzieci walczące z chorobami nowotworowymi, wadami wrodzonymi, schorzeniami genetycznymi i przewlekłymi.
Relacja z wydarzenia jest dostępna na stronie fundacji: https://f-df.pl/2021/09/07/relacja-z-wydarzenia-wieczor-marzen-z-fantazja-27-sierpnia-2021-roku/
Powiązane wpisy
GWW ponownie na 1 miejscu w rankingu Chambers - wyniki High Net Worth 2025
GWW ponownie na 1 miejscu w rankingu Chambers - wyniki High Net Worth 2025Kontynuujemy pasmo sukcesów w obszarze zwolnień dla spółek holdingowych
Kontynuujemy pasmo sukcesów w obszarze zwolnień dla spółek holdingowychAwanse na senior associate w zespole prawnym GWW
Awanse na senior associate w zespole prawnym GWW
Czy sprzedaż działek prywatnych to już zawsze działalność gospodarcza na gruncie VAT? Artykuł.
Czy sprzedaż działek prywatnych to już zawsze działalność gospodarcza na gruncie VAT? Artykuł.Obawiasz się,
że ominą Cię
najważniejsze zmiany
W prawie?