VI Forum Usług Szerokopasmowych
Forum, jak co roku, będzie miejscem debaty i wymiany wiedzy oraz informacji pod wspólnym mianownikiem: rozwoju rynku szerokopasmowego w Polsce – tak w obszarze usług jak i infrastruktury, przy uwzględnieniu różnych perspektyw i uwarunkowań.
Mecenas Jacek Wilczewski przedstawi prelekcję pt. Inwestycje samorządu terytorialnego w sektorze telekomunikacyjnym. W trakcie prelekcji omówione zostaną wybrane przypadki interwencji samorządów terytorialnych w sektorze telekomunikacyjnym w ramach programów operacyjnych finansowanych z EFRR w latach 2007-2013, z uwzględnieniem zagadnień pomocy publicznej. Poruszone zostaną także problemy wynikające z aktualnie obowiązujących przepisów ustrojowych i ich wpływ na inwestycje telekomunikacyjne gmin, powiatów i samorządów województw.
Ponadto w trakcie Forum odbędą się dwie imprezy towarzyszące:
- Konwent Informatyków samorządowych;
- Warsztaty i spotkanie Krajowego Forum Szerokopasmowego.
Szczegóły dostępne są na stronie Organizatora.
Powiązane wpisy
Wywiad Aldony Leszczyńskiej-Mikulskiej dla DGP
Wywiad Aldony Leszczyńskiej-Mikulskiej dla DGPKancelaria GWW jedną z 10 największych firm doradztwa podatkowego w Polsce
Kancelaria GWW jedną z 10 największych firm doradztwa podatkowego w Polsce
Nabycie obywatelstwa polskiego przez obywatela Brazylii i kwestia podwójnego obywatelstwa
aktualności Nabycie obywatelstwa polskiego przez obywatela Brazylii i kwestia podwójnego obywatelstwa
Nabycie obywatelstwa polskiego przez obywatela Brazylii i kwestia podwójnego obywatelstwaAndrzej Ladziński w Radzie ds. MŚP Think Tank The Company
Andrzej Ladziński w Radzie ds. MŚP Think Tank The CompanyObawiasz się,
że ominą Cię
najważniejsze zmiany
W prawie?