V Toruński Przegląd Orzecznictwa Podatkowego
W dniach 6-7 marca na Wydziale Prawa i Administracji UMK w Toruniu odbędzie się V Toruński Przegląd Orzecznictwa Podatkowego. Formuła konferencji skupia się na analizie najważniejszych oraz najbardziej reprezentatywnych orzeczeń sądów i trybunałów dotyczących problematyki podatkowej zapadłych w roku 2019.
Aby zapewnić wielostronną analizę stanu orzecznictwa wśród referentów znajdziemy sędziów, doradców podatkowych, radcowów prawnych, a także pracowników naukowych.W gronie zaproszonych ekspertów znalazł się doradca podatkowy i partner GWW Andrzej Ladziński, który omówi następujące tematy:
- GAAR i opinie zabezpieczające – odmowa wydania opinii zabezpieczającej
- Podatkowa grupa kapitałowa – umowa o utworzeniu podatkowej grupy kapitałowej w kontekście art. 199a o.p
Podczas śniadania podatkowego (7 marca), organizowanego w ramach konferencji, Andrzej Ladziński wraz z Alicją Sarną poprowadzą dyskusję dotyczącą postępowań karnych skarbowych w kontekście przedawnienia.
Zobacz całą publikację
Powiązane wpisy
NIS2 i KSC – kompleksowa obsługa prawna cyberbezpieczeństwa dla firm
NIS2 i KSC – kompleksowa obsługa prawna cyberbezpieczeństwa dla firmCzy sprzedaż nieruchomości „firmowej” nie zawsze oznacza podatek PIT
Czy sprzedaż nieruchomości „firmowej” nie zawsze oznacza podatek PITNadchodzące zmiany w zatrudnieniu cudzoziemców – co muszą wiedzieć pracodawcy?
Nadchodzące zmiany w zatrudnieniu cudzoziemców – co muszą wiedzieć pracodawcy?
GWW Legal & Tax zaprasza na śniadanie biznesowe poświęcone sukcesji w firmach rodzinnych
aktualności GWW Legal & Tax zaprasza na śniadanie biznesowe poświęcone sukcesji w firmach rodzinnych
GWW Legal & Tax zaprasza na śniadanie biznesowe poświęcone sukcesji w firmach rodzinnychObawiasz się,
że ominą Cię
najważniejsze zmiany
W prawie?