Spotkanie Noworoczne PISiL 2010
Kancelaria Grynhoff Woźny Maliński została ponownie zaproszona przez Polską Izbę Spedycji i Logistyki [PISiL] do udziału w Spotkaniu Noworocznym branży TSL, jako Partner Merytoryczny Spotkania.
Spotkanie Noworoczne PISiL 2010 pod hasłem: Zmiany właścicielskie w firmach TSL oraz w ich otoczeniu – szanse i zagrożenia, odbędzie się 13 stycznia 2010 r. w warszawskim Hotelu Polonia Palace.
Celem jest omówienie zmian, jakie dokonują się na rynku usług TSL w obliczu wydarzeń ostatniego roku oraz szans i zagrożeń z tym związanych, a także przedstawienie planowanych zmian w przepisach prawa podatkowego i celnego.
Andrzej Próchnicki, doradca podatkowy z Kancelarii dokona przeglądu najważniejszych zmian w obszarze podatkowym.
Po części merytorycznej Organizatorzy zapraszają na Toast Noworoczny oraz koncert kolęd i koktajl.
Więcej informacji oraz pełny program spotkania na stronach Polskiej Izby Spedycji i Logistyki.
Powiązane wpisy
Regulacja dotycząca warunków pracy platformowej coraz bliżej
Regulacja dotycząca warunków pracy platformowej coraz bliżejNowelizacja ustawy o fundacji rodzinnej jeszcze raz
Nowelizacja ustawy o fundacji rodzinnej jeszcze razMiesiąc temu projekt UD116 odchudzono. Dziś znów rośnie
Miesiąc temu projekt UD116 odchudzono. Dziś znów rośnieChambers High Net Worth 2026 - GWW w Band 1 nieprzerwanie od 2017
Chambers High Net Worth 2026 - GWW w Band 1 nieprzerwanie od 2017Obawiasz się,
że ominą Cię
najważniejsze zmiany
W prawie?