Pułapki kodeksowego pojęcia „okres wypowiedzenia”
VIDEO BLOG „PRAWO PRACY Z GWW” zadebiutował w listopadzie 2015 roku i cieszy się wielką popularnością. Pierwszy odcinek ma już ponad 600 widzów. Dlatego w Nowym Roku kontynuujemy projekt. Zapraszamy | Odcinek 5 – Okres wypowiedzenia | Gospodarzem programu jest niezmiennie mec. Katarzyna Blachowicz, laureatka konkursu RISING STARS "Prawnicy – liderzy jutra 2015", kierująca praktyką prawa pracy GWW.
Wschodząca gwiazda polskiej palestry wkracza do vlogsfery! Porady, kruczki, zaskakujące interpretacje. Trudne tematy opowiedziane w prosty sposób. Katarzyna Blachowicz w VIDEOBLOGU „PRAWO PRACY Z GWW”. Program obowiązkowy dla każdego pracodawcy.
– Pracodawco, czy zastanawiałeś się co w praktyce kryje się pod pojęciem okres wypowiedzenia? Od kiedy możesz wysłać na urlop pracownika, któremu wypowiedziałeś umowę o pracę, ale przysługuje mu zaległy urlop wypoczynkowy? W piątym odcinku opowiem o pułapkach, jakie kryje kodeksowe pojęcie „okres wypowiedzenia” – mówi mec. Katarzyna Blachowicz.
Powiązane wpisy
Przeznaczenie oleju jadalnego na cele inne niż spożywcze nie wpływa na wysokość stawki VAT
Przeznaczenie oleju jadalnego na cele inne niż spożywcze nie wpływa na wysokość stawki VATCzy wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie schematów podatkowych może w praktyce dotyczyć także radców prawnych i adwokatów?
Czy wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie schematów podatkowych może w praktyce dotyczyć także radców prawnych i adwokatów?Wykreślenie podatnika z rejestru VAT może okazać się bezskuteczne
Wykreślenie podatnika z rejestru VAT może okazać się bezskuteczneKlauzula przeciwko unikaniu opodatkowania (GAAR). Wykładnia i stosowanie
Klauzula przeciwko unikaniu opodatkowania (GAAR). Wykładnia i stosowanieObawiasz się,
że ominą Cię
najważniejsze zmiany
W prawie?