Przemysław Fudala już niedługo awokatem
Z dumą informujemy, że Przemysław Fudala już niedługo będzie mógł posługiwać się tytułem adwokata. Przemek musiał wykazać się dużą cierpliwością, na wynik swojego egzaminu czekał aż do wczoraj. Gratulujemy!
Tym samym kończymy sezon egzaminów adwokackich i radcowskich. Wszyscy aplikanci GWW, którzy w tym roku podchodzili do egzaminów, zakończyli je z pozytywnym wynikiem: Przemysław Fudala, Marta Lipińska, Agnieszka Rzeszut, Aneta Skowron-Biały. 100% skuteczność, dobra robota!
Powiązane wpisy

WSA w Poznaniu uchyla interpretację podatkową – korzystne zwolnienie dla świadczeń pracowniczych
WSA w Poznaniu uchyla interpretację podatkową – korzystne zwolnienie dla świadczeń pracowniczychJustyna Gunia awansuje na stanowisko counsel
Justyna Gunia awansuje na stanowisko counselIntegracja i turniej firmowy na zakończenie sezonu letniego w GWW
Integracja i turniej firmowy na zakończenie sezonu letniego w GWWReforma Celna UE 2028 – Nowa era odpowiedzialności dla platform e-commerce
Reforma Celna UE 2028 – Nowa era odpowiedzialności dla platform e-commerceObawiasz się,
że ominą Cię
najważniejsze zmiany
W prawie?