Obrót własnością intelektualną w przedsiębiorstwie
W drugim dniu warsztatów radca prawny Grzegorz Antonowicz przedstawi prelekcję pt. Know-how i tajemnica przedsiębiorstwa – granice i środki ochrony oraz konsekwencje ujawnienia. W ramach wystąpienia poruszy następujące zagadnienia:
- Tajemnica przedsiębiorstwa a jawne know-how – czyli co właściwie podlega ochronie i jakie są granice ochrony know-how.
- Środki ochrony tajemnicy przedsiębiorstwa – czyli jak chronić know-how w praktyce i czy pełna ochrona know-how jest w ogóle możliwa.
- Dostęp pracowników do tajemnicy przedsiębiorstwa – czyli co z umowami o zachowanie poufności i zakazie konkurencji.
- Transfer know-how – czyli jak chronić swoje interesy w transakcjach nabycia i zbycia know-how i jak chronić know-how udzielając licencji.
Szczegóły dostępne są na stronie Organizatora.
Powiązane wpisy
Nabycie obywatelstwa polskiego przez obywatela Brazylii i kwestia podwójnego obywatelstwa
aktualności Nabycie obywatelstwa polskiego przez obywatela Brazylii i kwestia podwójnego obywatelstwa
Nabycie obywatelstwa polskiego przez obywatela Brazylii i kwestia podwójnego obywatelstwaAndrzej Ladziński w Radzie ds. MŚP Think Tank The Company
Andrzej Ladziński w Radzie ds. MŚP Think Tank The CompanyGWW współorganizatorem pierwszej konferencji STEP w Polsce
GWW współorganizatorem pierwszej konferencji STEP w PolsceZespół podatkowy GWW w top 10. największych firm podatkowych w Polsce 2026
Zespół podatkowy GWW w top 10. największych firm podatkowych w Polsce 2026Obawiasz się,
że ominą Cię
najważniejsze zmiany
W prawie?