Nowe aplikantki w zespole GWW Rzeszów!
Z radością informujemy, że Magdalena Kubik oraz Aleksandra Witek pomyślnie zdały egzaminy na aplikacje!
- Aleksandra rozpoczęła aplikację radcowską. Na co dzień współpracuje z Ryszardem Bartkowiakiem oraz Justyną Gunią w praktyce prawa pracy.
- Magdalena została aplikantką adwokacką i pracuje w ramach obszaru cen transferowych (TP) prowadzonym przez Tomasza Sobczaka.
Obie prawniczki wcześniej uczestniczyły w naszym programie praktyk realizowanym we współpracy z Uniwersytetem Rzeszowskim, a ich sukces jest dowodem na wartość zdobytych doświadczeń.
Gratulujemy Oli oraz Magdzie zdanych egzaminów oraz życzymy dalszych sukcesów.
Autorzy
Powiązane wpisy
Wywiad Aldony Leszczyńskiej-Mikulskiej dla DGP
Wywiad Aldony Leszczyńskiej-Mikulskiej dla DGPKancelaria GWW jedną z 10 największych firm doradztwa podatkowego w Polsce
Kancelaria GWW jedną z 10 największych firm doradztwa podatkowego w Polsce
Nabycie obywatelstwa polskiego przez obywatela Brazylii i kwestia podwójnego obywatelstwa
aktualności Nabycie obywatelstwa polskiego przez obywatela Brazylii i kwestia podwójnego obywatelstwa
Nabycie obywatelstwa polskiego przez obywatela Brazylii i kwestia podwójnego obywatelstwaAndrzej Ladziński w Radzie ds. MŚP Think Tank The Company
Andrzej Ladziński w Radzie ds. MŚP Think Tank The CompanyObawiasz się,
że ominą Cię
najważniejsze zmiany
W prawie?