Monika Olejnik przeczytała obwieszczenie i przeprosiła
Prowadząca audycję „Siódmy dzień tygodnia” Monika Olejnik przeczytała obwieszczenie i przeprosiła, że w jej programie znalazły się nieprawdziwe i nieścisłe informacje w odniesieniu do przetargu pocztowego oraz roli w tym przetargu Mirosława Barszcza.
W audycji „Siódmy dzień tygodnia” wyemitowanej 12 stycznia 2014 r. w Radio Zet, pojawiły się informacje i wypowiedzi nieprawdziwe, i naruszające dobra osobiste Mirosława Barszcza oraz kancelarii prawnej GWW Woźny i Wspólnicy.
GWW Woźny i Wspólnicy zażądała publikacji sprostowania od wydawcy Radia Zet.
Dnia 9 lutego 2014 r. prowadząca audycję „Siódmy dzień tygodnia” Monika Olejnik przeczytała obwieszczenie i przeprosiła, że w jej programie znalazły się nieprawdziwe i nieścisłe informacje w odniesieniu do przetargu na doręczanie korespondencji sądów powszechnych i prokuratur oraz roli w tym przetargu Mirosława Barszcza – wspólnika GWW Legal. Obwieszczenie zostało odczytane na koniec audycji.
Tekst obwieszczenia:
„(…) Na koniec proszę Państwa chciałam przeczytać obwieszczenie: w audycji 7 dzień tygodnia z 12 stycznia znalazły się nieprawdziwe i nieścisłe informacje, gdyż nie jest prawdą że doradca Jarosława Gowina pan Mirosław Barszcz wspólnik kancelarii prawnej reprezentował grupę która wygrała przetarg na obsługę korespondencji sądów i prokuratur. Proszę wszystkich, którzy wtedy komentowali przepraszamy, chórem, chórem (…)”
Powiązane wpisy
Przeznaczenie oleju jadalnego na cele inne niż spożywcze nie wpływa na wysokość stawki VAT
Przeznaczenie oleju jadalnego na cele inne niż spożywcze nie wpływa na wysokość stawki VATCzy wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie schematów podatkowych może w praktyce dotyczyć także radców prawnych i adwokatów?
Czy wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie schematów podatkowych może w praktyce dotyczyć także radców prawnych i adwokatów?Wykreślenie podatnika z rejestru VAT może okazać się bezskuteczne
Wykreślenie podatnika z rejestru VAT może okazać się bezskuteczneKlauzula przeciwko unikaniu opodatkowania (GAAR). Wykładnia i stosowanie
Klauzula przeciwko unikaniu opodatkowania (GAAR). Wykładnia i stosowanieObawiasz się,
że ominą Cię
najważniejsze zmiany
W prawie?