Ministerstwo Finansów szykuje kolejne zmiany w wysyłaniu JPK
Na stronach Rządowego Centrum Legislacji został opublikowany nowy projekt rozporządzenia ministra finansów, funduszy i polityki regionalnej zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczegółowego zakresu danych zawartych w deklaracjach podatkowych iw ewidencji w zakresie podatku od towarów i usług, w którym zaprezentowane zostały propozycje zmian w zakresie raportowania danych w plikach JPK_VAT.
Zachęcamy do zapoznania się z komentarzem doradcy podatkowego Krzysztofa Czekaj, na łamach portalu Prawo.pl.
Link do artykułu: Zmiany w wysyłaniu JPK_VAT i rozliczaniu VAT – 2021 (prawo.pl)
Powiązane wpisy
Czy sprzedaż nieruchomości „firmowej” nie zawsze oznacza podatek PIT
Czy sprzedaż nieruchomości „firmowej” nie zawsze oznacza podatek PITNadchodzące zmiany w zatrudnieniu cudzoziemców – co muszą wiedzieć pracodawcy?
Nadchodzące zmiany w zatrudnieniu cudzoziemców – co muszą wiedzieć pracodawcy?
GWW Legal & Tax zaprasza na śniadanie biznesowe poświęcone sukcesji w firmach rodzinnych
aktualności GWW Legal & Tax zaprasza na śniadanie biznesowe poświęcone sukcesji w firmach rodzinnych
GWW Legal & Tax zaprasza na śniadanie biznesowe poświęcone sukcesji w firmach rodzinnychPożyczka sfinansowana z zysków sprzed CIT estońskiego nie jest ukrytym zyskiem
Pożyczka sfinansowana z zysków sprzed CIT estońskiego nie jest ukrytym zyskiemObawiasz się,
że ominą Cię
najważniejsze zmiany
W prawie?