Energetyka jądrowa w Polsce. Szansa czy konieczność?
Konferencja z udziałem przedstawicieli Ministerstwa Gospodarki, Ministerstwa Środowiska, polskich i zagranicznych instytucji regulujących rynek, ekspertów oraz czołowych graczy branży energetycznej odbędzie się 20-21 października 2008 w hotelu Hotelu Victoria w Warszawie.
Celem konferencji jest kompleksowe przedstawienie zagadnień, które należy spełnić, aby energetyka jądrowa mogła zaistnieć w Polsce.
Radcowie prawni z Kancelarii, Piotr Woźny i Wacław Knopkiewicz, podczas wystąpienia pt. Jakie prawo dla energetyki jądrowej? Konieczne uregulowania dla Polski przeanalizują niezbędne unormowania prawne.
W programie spotkania ponadto:
- Rola energetyki jądrowej w perspektywicznym bilansie energetycznym Polski;
- Propozycje KE zawarte w pakiecie klimatyczno-energetycznym;
- Jak zbudować elektrownię jądrową na przykładzie elektrowni Loviisa;
- Analiza porównawcza energii jądrowej z innymi źródłami energetycznymi;
- Rozwój energetyki jądrowej z perspektywy firm energetycznych.
Więcej informacji znajdą Państwo na: http://www.informedia-poland.com/client/index.aspx?id=conference&sub=introduction&ConfID=736
Powiązane wpisy
Już teraz inspektor pracy może zdecydować, że Twoja umowa B2B to w rzeczywistości etat
Już teraz inspektor pracy może zdecydować, że Twoja umowa B2B to w rzeczywistości etatCzy miasto może być podatnikiem akcyzy?
Czy miasto może być podatnikiem akcyzy?Nie tylko prawem... Piknik charytatywny z udziałem GWW
Nie tylko prawem... Piknik charytatywny z udziałem GWWAI w doradztwie podatkowym: koniec prostych porad, czas na ekspercką wartość
AI w doradztwie podatkowym: koniec prostych porad, czas na ekspercką wartośćObawiasz się,
że ominą Cię
najważniejsze zmiany
W prawie?