Nieuczciwe praktyki rynkowe 2009
Na spotkaniu przedstawione zostaną kompleksowo zagadnienia związane z nieuczciwymi praktykami rynkowymi, obejmujące następujące tematy:
- Jak przygotować reklamę zgodną z prawem?
- Reklama wprowadzająca w błąd i reklama porównawcza.
- Przykłady naruszania zbiorowych interesów konsumenta.
- Omówienie wybranych, aktualnie toczących się postępowań przed UOKiK.
- Nieuczciwe praktyki rynkowe spotykane w Internecie oraz w relacjach B2B.
W trakcie warsztatów radca prawny Andrzej Springer oraz aplikant radcowski Michał Strzelecki omówią wybrane przykłady z orzecznictwa dotyczące reklamy porównawczej. Przedstawią również nieuczciwe praktyki rynkowe w relacjach B2B.
Więcej informacji na stronie Organizatora.
Powiązane wpisy
Przekazanie dzieła sztuki w depozyt do muzeum: wskazówki dla kolekcjonerów
Przekazanie dzieła sztuki w depozyt do muzeum: wskazówki dla kolekcjonerówNieruchomości za granicą - co może pójść nie tak?
Nieruchomości za granicą - co może pójść nie tak?Strategiczna rola WIT w handlu produktami drewnopochodnymi
Strategiczna rola WIT w handlu produktami drewnopochodnymiMiędzynarodowe wyróżnienie dla Małgorzaty Militz! ITR World Tax
Międzynarodowe wyróżnienie dla Małgorzaty Militz! ITR World TaxObawiasz się,
że ominą Cię
najważniejsze zmiany
W prawie?