LEXOMETR Prawno-Gospodarczy 2021. Koronawirus a branża księgowo-podatkowa
Wydawnictwo Wolters Kluwer opublikowało raport LEXOMETR Prawno-Gospodarczy Koronawirus a branża księgowo-podatkowa.
Badanie miało na celu ocenę kondycji branży księgowo-rachunkowej w drugim roku pandemii oraz rozwiązań pomocowych państwa w ramach tarcz anykryzysowych i tarcz finansowych Polskiego Funduszu Rozwoju.
Okres pandemii to dla branży duże wyzwanie. To nie tylko przejście na pracę zdalną oraz też częste zmiany przepisów, które okazywały się w dużej mierze bardzo niejasne. Raport z wynikami przeprowadzonego badania wraz z komentarzami ekspertów znajdą Państwo pod tym linkiem: bit.ly/lexometr2021
Autorami komentarzy do raportu byli m.in nasi eksperci z zespołu podatkowego: Angelika Dahms, prawnik LL.M. oraz Piotr Świstak, adwokat.
Powiązane wpisy
Zwrot akcyzy od auta po zmianach od 1.04.2025 r.
Zwrot akcyzy od auta po zmianach od 1.04.2025 r.Nowy projekt ustawy o zmianie ustawy o Państwowej Inspekcji Pracy
Nowy projekt ustawy o zmianie ustawy o Państwowej Inspekcji PracyAutomatyzacja pracy przy deklaracjach CIT-10 i informacji IFT
Automatyzacja pracy przy deklaracjach CIT-10 i informacji IFTPlanowane zmiany w cenach transferowych na 2026 rok
Planowane zmiany w cenach transferowych na 2026 rokObawiasz się,
że ominą Cię
najważniejsze zmiany
W prawie?