Kongres TIK w Edukacji
Kongres TIK w Edukacji to spotkanie, w którym udział wezmą dyrektorzy szkół oraz przedstawiciele jednostek administracji publicznej odpowiedzialni za budżetowanie oświaty.
W trakcie dwudniowego spotkania zostaną poruszone następujące tematy:
- Rewolucja w kształceniu informatycznym: wyzwania i kierunki;
- Zmiana w zakresie sześciolatków – jak szkoły i samorządy radzą sobie z zawirowaniami organizacyjnym;
- Cyfryzacja szkoły od zera – możliwe formy dofinansowania i opracowanie skutecznego planu wdrożenia w praktyce;
- Źródła pozyskiwania funduszy dla szkoły (omówienie podstawowych sposób pozyskania funduszy – źródła informacji; granty, darowizny, konkursy);
- Szkolne cyber (nie)bezpieczeństwo – obowiązki dyrektora szkoły;
- Skuteczna promocja szkoły w mediach społecznościowych – jak zachęcić rodziców do zapisania lub przeniesienia swoich dzieci do naszej szkoły;
- Biblioteka 3.0 – jak zwykłą bibliotekę szkolną, przekształcić w nowoczesne centrum edukacyjno-artystyczne, które będzie służyć całej społeczności lokalnej.
Program dostępny na stronie Organizatora.
Powiązane wpisy
Zatrudnienie cudzoziemców-studentów i absolwentów w Polsce: między uproszczeniami a zaostrzającą się kontrolą
aktualności Zatrudnienie cudzoziemców-studentów i absolwentów w Polsce: między uproszczeniami a zaostrzającą się kontrolą
Zatrudnienie cudzoziemców-studentów i absolwentów w Polsce: między uproszczeniami a zaostrzającą się kontroląNowe awanse w GWW!
Nowe awanse w GWW!WYROK NSA: Serwis silników lotniczych - paliwo ze zwolnieniem dla usług MRO
WYROK NSA: Serwis silników lotniczych - paliwo ze zwolnieniem dla usług MRO
Spadek po kolekcjonerze: opodatkowanie sprzedaży kolekcji dzieł sztuki i przedmiotów kolekcjonerskich
aktualności Spadek po kolekcjonerze: opodatkowanie sprzedaży kolekcji dzieł sztuki i przedmiotów kolekcjonerskich
Spadek po kolekcjonerze: opodatkowanie sprzedaży kolekcji dzieł sztuki i przedmiotów kolekcjonerskichObawiasz się,
że ominą Cię
najważniejsze zmiany
W prawie?