Konferencja TELFA w Arnhem
Uczestniczyliśmy w wyjątkowej konferencji TELFA – Trans European Law Firms Alliance w Arnhem w Holandii, poświęconej aktualnym wyzwaniom i kierunkom zmian europejskich jurysdykcji w obszarze energetyki z perspektywy regulacji prawnych i potrzeb biznesowych.
Spotkanie było nie tylko przestrzenią do wymiany wiedzy, ale też okazją do wartościowego networkingu, międzynarodowej współpracy i… wspólnej aktywności sportowej. Bo najlepsze rozmowy o prawie czasem zaczynają się po meczu lub na wspólnym biegu.
Kancelarię GWW reprezentowali: Aldona Leszczyńska Mikulska z zespołu Private Client oraz Jacek Olma, Jakub Obiegły z zespołu doradztwa prawnego oraz Wacław Knopkiewicz, który na co dzień zajmuje się energetyką, paliwami oraz surowcami naturalnymi. Dziękujemy gospodarzom Dirkzwager legal & tax za inspirującą atmosferę i doskonałą organizację.


Autorzy
Powiązane wpisy
Zwrot akcyzy od auta po zmianach od 1.04.2025 r.
Zwrot akcyzy od auta po zmianach od 1.04.2025 r.Nowy projekt ustawy o zmianie ustawy o Państwowej Inspekcji Pracy
Nowy projekt ustawy o zmianie ustawy o Państwowej Inspekcji PracyAutomatyzacja pracy przy deklaracjach CIT-10 i informacji IFT
Automatyzacja pracy przy deklaracjach CIT-10 i informacji IFTPlanowane zmiany w cenach transferowych na 2026 rok
Planowane zmiany w cenach transferowych na 2026 rokObawiasz się,
że ominą Cię
najważniejsze zmiany
W prawie?