Kolejny sukces PKP PLK S.A. przed sądem okręgowym dla Warszawa – Praga
Z przyjemnością informujemy, że zespół GWW z mec. Michałem Sękowskim oraz mec. Agnieszką Zaborowską na czele we współpracy z mec. Siedleckim i mec. Pauliną Sawicką z Kancelarii Siedlecki odniósł kolejny sukces przed sądem okręgowym dla Warszawa-Praga.
Sąd oddalił skargę na orzeczenie Krajowej Izby Odwoławczej uznając, że PKP Polskie Linie Kolejowe posiadało podstawy prawne unieważnienia postępowania w sytuacji, gdy kontynuacja postępowania na dostawę systemu dynamicznej informacji pasażerskiej oraz systemu monitoringu wizyjnego przestała leżeć w interesie publicznym.
Powiązane wpisy

XIX Ranking Firm i Doradców Podatkowych Dziennik Gazeta Prawna za rok 2024 - praktyka podatkowa
XIX Ranking Firm i Doradców Podatkowych Dziennik Gazeta Prawna za rok 2024 - praktyka podatkowaUwaga na fałszywe e-maile
Uwaga na fałszywe e-maile
Webinar | Wielu przewoźników traci dziesiątki tysięcy rocznie – sprawdź, czy Twoja firma również
Webinar | Wielu przewoźników traci dziesiątki tysięcy rocznie – sprawdź, czy Twoja firma również
Aktualne i nadchodzące zmiany w prawie pracy oraz zasadach zatrudniania cudzoziemców - szkolenie
Aktualne i nadchodzące zmiany w prawie pracy oraz zasadach zatrudniania cudzoziemców - szkolenieObawiasz się,
że ominą Cię
najważniejsze zmiany
W prawie?