Jak chronić znaki towarowe w firmie
W pierwszym dniu warsztatów mecenas Grzegorz Antonowicz przedstawi prelekcję pt. Strategia ochrony marki w przedsiębiorstwie, zaś w drugim dniu spotkania mecenas Michał Strzelecki, w oparciu o najnowsze orzecznictwo Trybunału Sprawiedliwości, omówi zagadnienie reklamy kontekstowej w formie linków sponsorowanych.
Szczegóły dostępne są na stronie Organizatora.
Powiązane wpisy
Zespół podatkowy GWW w Chambers and Partners European Guide 2026
Zespół podatkowy GWW w Chambers and Partners European Guide 2026Podatki do uproszczenia w dwa lata. Wiemy, jakie są propozycje
Podatki do uproszczenia w dwa lata. Wiemy, jakie są propozycjeEksport zamiast WDT – kiedy możliwa jest reklasyfikacja transakcji dla celów VAT?
Eksport zamiast WDT – kiedy możliwa jest reklasyfikacja transakcji dla celów VAT?Auto z UE w firmie, ale bez akcyzy - klucz tkwi w umowie
Auto z UE w firmie, ale bez akcyzy - klucz tkwi w umowieObawiasz się,
że ominą Cię
najważniejsze zmiany
W prawie?