Integracja i turniej firmowy na zakończenie sezonu letniego w GWW
W miniony weekend rozegraliśmy już szóstą edycję naszego firmowego turnieju siatkówki plażowej, połączonego z letnią integracją na pożegnanie lata, w której uczestniczyło ponad 90 współpracowników GWW.
Do rywalizacji w naszym turnieju stanęło aż 11 par, które prezentują z roku na rok coraz wyższy poziom. Dziękujemy wszystkim zawodnikom i kibicom – bez Was nie byłoby tej energii i sportowego ducha. Gratulujemy zwycięzcom!
Rozgrywki rozpoczęliśmy jeszcze przed południem, a później wspólnie bawiliśmy się do późnej nocy, kończąc sezon wakacyjny w świetnej atmosferze.
Powiązane wpisy
Prawnicze Targi Praktyk i Pracy
Prawnicze Targi Praktyk i PracyOgólnopolska Konferencja Naukowa Prawa Podatkowego
Ogólnopolska Konferencja Naukowa Prawa PodatkowegoAwanse i powroty - wzmocnienie zespołu doradztwa podatkowego VAT
Awanse i powroty - wzmocnienie zespołu doradztwa podatkowego VAT Podatek od pustostanów - "To miasto musi wykazać, że lokal nie służy celom mieszkaniowym"
                                            aktualności
                                        Podatek od pustostanów - "To miasto musi wykazać, że lokal nie służy celom mieszkaniowym"
                                            aktualności            Podatek od pustostanów - "To miasto musi wykazać, że lokal nie służy celom mieszkaniowym"
Podatek od pustostanów - "To miasto musi wykazać, że lokal nie służy celom mieszkaniowym"Obawiasz się, 
że ominą Cię 
najważniejsze zmiany 
W prawie?
 
                                         
                                         
                                        