pl

Oferta praktyk w zespole cen transferowych

Do wrocławskiego oddziału GWW poszukujemy praktykantki/praktykanta do zespołu cen transferowych. Oferujemy płatne praktyki na okres 2 miesięcy w oparciu o umowę zlecenie, które mogą zakończyć się ofertą stałego zatrudnienia.

Zakres prac wykonywanych w ramach zespołu cen transferowych:

  • wspieramy podatników w szeroko rozumianym planowaniu transakcji wewnątrzgrupowych i przygotowaniu polityki cen transferowych;
  • przygotowujemy analizy porównawcze (benchmarki) cen przy wykorzystaniu następujących baz danych: QTPA, Royalty Range, KtMine;
  • przygotowujemy wymaganą przepisami prawa dokumentację cen transferowych, w tym local file, benchmarki, master file, TPR;
  • świadczymy pełne wsparcie prawne w sporach z organami administracji skarbowej w zakresie cen transferowych, reprezentując podatników od wszczęcia kontroli do wszczęcia postępowania sądowoadministracyjnego.

Zakres obowiązków:

  • wyszukiwanie i wstępne analizowanie informacji z obszaru podatków i rachunkowości na potrzeby realizowanych projektów,
  • wsparcie przy opracowywaniu analiz porównawczych (benchmarkingów) oraz dokumentacji cen transferowych,
  • aktywne wsparcie zespołu w pracy nad realizowanymi projektami.

Wymagania:

  • student/studentka IV–V roku studiów na kierunku: prawo/finanse i rachunkowość/ekonomia;
  • zainteresowanie prawem podatkowym, dodatkowym atutem będzie zainteresowanie w tematyce cen transferowych;
  • znajomość programów MS Office (Word, Excel, Power Point);
  • dodatkowym atutem będzie dobra znajomość języka angielskiego.

Dlaczego warto aplikować na praktyki? Oferujemy:

  • merytoryczną pracę w doświadczonym zespole praktyków w zakresie cen transferowych;
  • merytoryczne szkolenia wewnętrzne;
  • poznanie najlepszych praktyk, narzędzi, nowych technologii oraz standardów funkcjonowania zespołu cen transferowych GWW;
  • uczestniczenie w ciekawych i rozwijających projektach.

Aplikacje przyjmujemy pod adresem: kariera@gww.pl. Prosimy o dopisek: „Praktyki w cenach transferowych. Wrocław”.

Podziel się

Obawiasz się,
że ominą Cię
najważniejsze zmiany
W prawie?