1. miejsce w rankingu Chambers Private Wealth Law in Poland 2022 – 6. rok z rzędu!

1. miejsce w rankingu Chambers Private Wealth Law in Poland 2022 – 6. rok z rzędu!

14.07.2022

Zespół doradztwa na rzecz klientów indywidualnych GWW wywalczył pierwsze miejsce w Chambers and Partners High Net Worth Guide Ranking! Jest to 6. rok z rzędu, w którym private client GWW jest na 1. miejscu!

WYRÓŻNIENIE DLA ZESPOŁU
1. miejsce (Band 1)
Kategoria: Private Wealth Law in Poland
Ranking: Chambers and Partners

Referencje od klientów na temat zespołu: „Przebili konkurencję – skutecznie osiągają cele i zwracają szczególną uwagę na sprawy biznesowe”.

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE
1. miejsce (Band 1) dla Aldony Leszczyńskiej-Mikulskiej
Tytuł Up and Coming dla Tomka Krzywańskiego

Praktycy godni uwagi:

  • Aldona Leszczyńska-Mikulska „jest doradcą podatkowym, ale także radcą prawnym, który zapewnia fachowe doradztwo w dziedzinie sukcesji” – mówi jej klient. „Jest nie do przecenienia – sama jej wiedza o polskim systemie podatkowym jest bardzo głęboka, a znajomość brytyjskiego wystarczająca, żeby identyfikować i sygnalizować wszelkie ryzyko” – twierdzi pytany klient, dodając: „Świetnie się z nią pracuje jako z kimś, kto widzi szerszy kontekst i porozumiewa się międzynarodowo”.
  • Tomasz Krzywański jest członkiem zespołu i partnerem kancelarii, który zdobył uznanie za częste doradzanie zamożnym klientom międzynarodowym w sprawach podatkowych, administracji powierniczej i planowania spadkowego.

Link do wyników GWW: https://chambers.com/department/gww-private-wealth-law-high-net-worth-21:2633:173:1:126560.

 

(Wszystkie cytowane wypowiedzi pochodzą ze strony rankingu i oryginalnie zostały zapisane w języku angielskim. Tłumaczenie własne GWW).