Kontakt

Wieloletnia aktywność na polskim rynku usług prawniczych zaowocowała silną pozycją GWW w stolicy, przy jednoczesnym rozwoju jej praktyk lokalnych w kluczowych regionach Polski.
 
Większość transakcji o wymiarze ogólnokrajowym lub międzynarodowym obsługiwanych jest przez biuro warszawskie. Biura zamiejscowe umożliwiają świadczenie wysokospecjalistycznej, ale zarazem efektywnej kosztowo, pomocy prawnej na rzecz klientów działających w Wielkopolsce i w południowej Polsce.

Ul. A. Naruszewicza 13/8; I p.

35-055 Rzeszów

t. +48 17 740 11 81

rzeszow@gww.pl

Rzeszowskie biuro GWW mieści się w jednej z kamienic, w dzielnicy Śródmieście. Lokalizacja umożliwia łatwy i szybki dojazd do najważniejszych instytucji i obiektów miasta. 
Kamienica powstała w 1938 roku i stanowi jedną z ikon architektury – interesujący przykład przedwojennego, rzeszowskiego modernizmu. Elementy, charakterystyczne dla tego stylu, najpiękniej wyeksponowane są w budynku od strony podwórza, m.in. obły narożnik z czwórdzielnymi oknami; tzw. "termometr" (pionowy pas okien niemalże łączących się ze sobą); okrągłe, małe okienka „stylizowane” na okrętowe bulaje (Źródło: Rzeszów i Podkarpacie: fotografie, historia, architektura, ciekawostki). 

 

Oddziałem GWW w Rzeszowie kieruje wspólnik:

 

Kontakt dla mediów

Agata

Kurek-Stec

marketing & communications manager
+48 22 212 00 58
+48 600 091 121
agata.stec@gww.pl

Dane rejestrowe