Kultura i Sport

Beneficjentem działań pro bono, w które aktywnie włącza się GWW jest również polska kultura. Wspieramy również promotorów aktywności sportowej, w szczególności wśród dzieci i młodzieży. Są to zwykle kluby sportowe zlokalizowane w miastach - „małych ojczyznach” naszych pracowników. Na przestrzeni ostatnich kilku lat wspieraliśmy następujące inicjatywy lub instytucje:
 
1. Teatr Polonia – wsparcie akcji „Fotel”, organizowanej przez warszawski Teatr Polonia. Akcja polegała na zakupie foteli na Dużą Scenę teatru, a GWW ufundowała rząd XII. Dzięki sponsorom teatr mógł, przedstawieniem Czechowa "Trzy siostry” zainaugurować, dnia 2 grudnia 2006 roku działalność Dużej Sceny.
 
W otaczającej nas rzeczywistości brakuje śmiałych pomysłów na realizowanie swoich zawodowych marzeń i pasji. Pomysł pani Krystyny Jandy zarówno na autorski teatr, jak też na zgromadzenie funduszy na budowę Dużej Sceny jest naszym zdaniem odważny, oryginalny i dlatego godny wsparcia” – mówił Piotr Woźny, wspólnik zarządzający GWW.
 
2. Brave Festival – „(…) festiwal ludzi odważnych, ludzi, którzy mówią skąd pochodzą, jakie są ich wartości, jaka jest ich tradycja, duchowość. To festiwal nie o dziełach sztuki, ale o sztuce, dzięki której można ocalić i ochronić tysiące zapomnianych, porzuconych, osamotnionych kultur i ludzi (…).”
 
3. Wystawy sztuki współczesnej we współpracy z Galerią Sztuki Współczesnej gaga galeria.
 
4. Ełcki Klub Sportowy „Delfin”.
 
5. Hokejowy Uczniowski Klub Sportowy „Niedźwiadki” – wsparcie drużyny HUKS „Niedźwiadki”. Misją Klubu jest propagowanie dyscypliny sportowej jaką jest hokej na lodzie.

Teatr Polonia

GaGa galeria