Nieruchomości

GWW należy do wiodących doradców w Polsce w obszarze prawa nieruchomości. Potwierdzeniem naszej pozycji są rekomendacje przyznawane GWW przez renomowane, międzynarodowe instytucje ratingowe takie jak Legal 500 oraz Chambers and Partners. Obie instytucje rekomendują praktykę nieruchomościową GWW oraz przyznają indywidualne rekomendacje prawnikom funkcjonującym w ramach Departamentu Nieruchomości.
 
Na co dzień doradzamy największym inwestorom w Polsce działającym w różnych obszarach – mieszkaniowym, komercyjnym, infrastrukturalnym. Przeprowadzamy skomplikowane due dilligence nieruchomości w celu oceny ryzyk związanych z nabyciem nieruchomości przez naszych Klientów. Doradzamy przy transakcjach nabycia nieruchomości, wykorzystaniu nieruchomości jako zabezpieczenia, pełnimy rolę administratora hipoteki. Prawnicy GWW są ekspertami w takich aspektach jak umowy budowlane, umowny najmu, umowy leasingu nieruchomości, umowy związane z finansowaniem nabycia nieruchomości.
 
W gronie naszych Klientów są firmy deweloperskie notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych. Do najbardziej prestiżowych zleceń wykonywanych przez GWW należy m.in. przeprowadzenie na zlecenie Polskiej Grupy Energetycznej audytów prawnych nieruchomości przeznaczonych dla budowy elektrowni atomowej, doradztwo na rzecz Polskiego LNG przy budowie terminalu skroplonego gazu w Świnoujściu, czy doradztwo przy budowie Sky Tower – najwyższego budynku w Polsce.
Joanna Sebzda-Załuska
Joanna Sebzda-Załuska

radca prawny, wspólnik zarządzający GWW Legal
joanna.sebzda-zaluska@gww.pl

Marek Szymanek
Marek Szymanek

radca prawny, wspólnik GWW Legal
marek.szymanek@gww.pl

 
Paweł Wójcik
Paweł Wójcik

radca prawny, wspólnik GWW Legal
pawel.wojcik@gww.pl