Co robimy

Nasi prawnicy świadczą fachową i kompleksową pomoc prawną i podatkową we wszystkich dziedzinach prawa związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej w Polsce. Do problemów Klienta podchodzą w sposób profesjonalny i indywidualny, przywiązując przy tym najwyższą wagę do aspektów biznesowych jego działalności.
 
Praktyka GWW skupia się na świadczeniu pomocy prawnej i podatkowej na rzecz podmiotów gospodarczych i co do zasady nie obejmuje spraw karnych. Jednakże, wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, w koniecznych przypadkach, GWW zapewnia fachową pomoc z zakresu prawa karnego, świadczoną przez doświadczonych adwokatów współpracujących z GWW.

WYBRANE PROJEKTY

Jesteśmy zaufanym doradcą prawnym wielu firm prowadzących działalność w najważniejszych sektorach polskiej gospodarki.

Więcej

GWW Tax - praktyka podatkowa GWW

GWW Ladziński, Cmoch i Wspólnicy tworzy zespół podatkowy w skład, którego wchodzi ponad 40 prawników, w tym 15 doradców podatkowych. Zespół oferuje usługi doradztwa podatkowego w pełnym zakresie, koncentrując się na zapewnieniu Klientom obsługi związanej z rozwiązywaniem bieżących zagadnień podatkowych.

GWW Private

Zespół Private Client tworzą prawnicy wyspecjalizowani w zakresie spraw spadkowych i rodzinnych, planowania majątkowego i podatkowego, działalności firm rodzinnych.

Więcej