GWW ma najlepszą praktykę podatkową w Polsce
05.03.2015

Z prawdziwą przyjemnością informujemy Państwa o sukcesie praktyki podatkowej GWW w IX Rankingu Firm i Doradców Podatkowych Dziennika Gazety Prawnej. Serdecznie dziękujemy Klientom za zaufanie!

GWW ma najlepszą praktykę podatkową w Polsce w kategorii duże firmy. To wynik najnowszego Rankingu firm i doradców podatkowych Dziennika Gazety Prawnej, gdzie GWW w grupie dużych firm, zatrudniających 10 i więcej doradców podatkowych zajęła odpowiednio:

  • Miejsce 1. – w kategorii najlepsze firmy, czyli te które miały największe osiągnięcia w ubiegłym roku, oraz
  • Miejsce 2. – w kategorii „najskuteczniejsze firmy”, w której klasyfikowane były firmy osiągające najwyższe wyniki. O miejscu w tej kategorii decydowały m.in. przychody na osobę merytoryczną, czy efektywność w zakresie prowadzenia sporów przed organami podatkowymi.

W Rankingu wyłonieni zostali również najlepsi doradcy podatkowi w Polsce, w 2014 roku. Wśród nich znalazł się Artur Cmoch, doradca podatkowy, jeden ze wspólników kierujących praktyką podatkową GWW, który zajął 2. miejsce w kategorii „międzynarodowe prawo podatkowe.

To kolejne, indywidualne wyróżnienie Artura Cmocha. Poprzednio był nagradzany już dwukrotnie – w kategorii „optymalizacje podatkowe” (2014 roku) oraz „podatki dochodowe” (2011 roku).

Serdecznie dziękuję Klientom za zaufanie! Jestem dumny z Zespołu i jego osiągnięć. Naszym kapitałem jest kumulacja wiedzy i doświadczenia, przejrzystość w zakresie rozliczeń z klientami oraz elastyczne podejście do problemów z jakimi się do nas zwracają. Wyniki Rankingu obiektywnie potwierdzają, że GWW jest czołowym doradcą klienta biznesowego, zaś nasze hasło „Napędzamy do działania”, to rzeczywistość. Jesteśmy skuteczni i prowadzimy precedensowe projekty – komentuje wyniki Andrzej Ladziński, wspólnik zarządzający praktyką podatkową GWW.

W IX edycji Rankingu Dziennika Gazety Prawnej udział wzięło ponad 70 najlepszych
i najprężniej działające firm doradczych obecnych na polskim rynku, w tym „wielka czwórka” (źródło: DGP, 5 marca 2015).

 


Pobierz pdf