Andrzej Próchnicki wśród najlepszych doradców
11.03.2014

Z nieukrywaną przyjemnością informujemy Państwa o sukcesie praktyki podatkowej GWW w VIII Rankingu Firm i Doradców Podatkowych Dziennika Gazety Prawnej. Serdecznie dziękujemy Klientom za zaufanie!

Andrzej Próchnicki zajął miejsce 1. w kategorii „podatki dochodowe”. Jak czytamy w uzasadnieniu: "(...) Zespół kierowany przez doradcę uczestniczył w opracowaniu optymalnych podatkowo rozwiązań dotyczących zasad i momentu rozpoznawania kosztów uzyskania przychodów z tytułu odsetek, prowizji oraz kosztów usług doradczych od finansowania zewnętrznego o znacznej wartości. Najistotniejszym zadaniem, z którym musiał poradzić sobie Andrzej Próchnicki było m.in. zagadnienie sukcesji podatkowej i możliwości jej zastosowania w odniesieniu do spółki przejmującej w procesie połączenia dwóch podmiotów. (...)".

Równocześnie, w gronie najlepszych doradców podatkowych znaleźli się:
Artur Cmoch – miejsce 2. w kategorii „optymalizacja podatkowa”;
Leszek Białoń – miejsce 3. w kategorii „fuzje i przejęcia”.

Oznacza to, że GWW Tax jest w ścisłej czołówce, jeśli chodzi o liczbę wyróżnień indywidulanych przyznawanych imiennie doradcom podatkowym.

Ponadto, praktyka podatkowa GWW, prowadzona pod marką GWW Tax, niezmiennie od 2010 roku utrzymuje pozycje w pierwszej piątce w zestawieniu „najskuteczniejsze firmy doradztwa podatkowego” oraz „najlepsze firmy doradztwa podatkowego”. W bieżącej edycji mamy tutaj odpowiednio miejsce 4. i miejsce 5. w grupie firm dużych, zatrudniających 10 i więcej doradców podatkowych. 

W VIII Rankingu uczestniczyło 75 najlepszych i najprężniej działających firm doradczych na rynku.

 


Pobierz pdf