Grynhoff Woźny Maliński
06.12.2007

Tomasz Maliński, radca prawny specjalizuje się w transakcjach kapitałowych oraz finansowania przedsięwzięć gospodarczych. Wzmocnił praktykę Kancelarii w zakresie transakcji na rynku kapitałowym oraz M&A (fuzje i przejęć). Mecenas Maliński posiada długoletnie doświadczenie w branży prawniczej. Przez trzynaście lat pracował w międzynarodowej kancelarii sieciowej Allen & Overy, a następnie przez dwa lata prowadził samodzielną praktykę prawniczą w Warszawie.
 
- 'Dotychczasową praktykę Kancelarii opieraliśmy na czterech mocnych filarach: prawo branży TMT, rynków regulowanych, obrotu nieruchomościami i procesu inwestycyjnego oraz prawo podatkowe. Praktyka w zakresie transakcji na rynku kapitałowym oraz M&A pozostawała niezagospodarowana. Znaleźliśmy więc partnera, który będzie liderem tej specjalizacji.' - powiedział Piotr Woźny, wspólnik zarządzający Kancelarii.
 
Kancelaria należy obecnie do grona wiodących doradców prawnych na polskim rynku. Ponadto, wzmacniając specjalizację w kluczowej dziedzinie prawa gospodarczego zyskała kompetencje by realizować złożone projekty finansowe dla przedsiębiorstw międzynarodowych prowadzących interesy w Polsce i uczestniczyć w obsłudze skomplikowanych transakcji transgranicznych.
 
Z dniem 1 października 2007 roku zmianie uległa nazwa Kancelarii na Grynhoff Woźny Maliński. Jednocześnie zmienił się adres strony internetowej na http://www.gwmlegal.pl/ oraz wszystkie dotychczasowe adresy e-mailowe, w tym: