Kancelaria Mecenasem Edukacji Prawniczej
20.12.2007

Tytuł Mecenasa Edukacji Prawniczej przyznaje Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland. Wyróżnienie jest formą podziękowania za wkład na rzecz rozwoju edukacji prawniczej w Polsce.
 
Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 18 grudnia 2007 r. w siedzibie Trybunału Konstytucyjnego RP podczas Konferencji 'Studenci prawa w Polsce 2007'. Głównym punktem gali było przyznanie tytułu ‘Mecenas Edukacji Prawniczej’ instytucjom i firmom prawniczym współpracującym z ELSA Poland.
 
Kancelaria Grynhoff Woźny Maliński we współpracy z ELSĄ Poland organizuje konkurs ‘ITelect’ - z zakresu prawa telekomunikacyjnego, prawa własności intelektualnej oraz prawa nowych technologii (IT). Celem konkursu ‘ITelect’ jest promocja młodych ludzi, którzy mają wiedzę prawniczą, a ich pasją są nowe technologie i zagadnienia związane z rynkiem komunikacji elektronicznej.
 
Konkurs ‘ITelect’ zadebiutował w 2007 roku. W 2008 roku będzie miał dopiero 2 edycję, a już jest rozpoznawalny przez 7% studentów prawa w Polsce.