Kongres Energetyczny 2012
30.12.2011

Podczas Kongresu Kancelarię będzie reprezentować mecenas Piotr Woźny, wspólnik zarządzający uznawany przez środowisko za lidera jeśli chodzi o doradztwo prawne na szeroko rozumianym rynku komunikacji elektronicznej [rankingi Chambers Europe] oraz prawnik rekomendowany w dziedzinie „prawo energetyczne i zasoby naturalne" [ranking Legal500]. Mecenas Piotr Woźny weźmie udział w panelu dyskusyjnym pt. „Polski atom A.D. 2012. Co dalej?".
 
Praktyka energetyczna Kancelarii prowadzona jest w ramach Departamentu Paliwowo-Energetycznego oraz Departamentu Inwestycji Infrastrukturalnych. Kancelaria wskazana została jako firma rekomendowanam.in. w dziedzinie "energy and natural resources" (prawo energetyczne i zasoby naturalne) w bieżącej edycji rankingu Legal 500. Ponadto:
  • Jesteśmy wiodącym doradcą prawno-regulacyjnym polskiego koncernu energetycznego, spółki Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo, któremu doradzamy m.in. przy tworzeniu uwarunkowań prawnych związanych z poszukiwaniem oraz eksploatacją gazu łupkowego w Polsce.
  • Doradzamy spółce PGE Energia Jądrowa m.in. przy tworzeniu uwarunkowań prawnych do budowy pierwszej w Polsce elektrowni atomowej.
  • Organizowaliśmy konferencje poświęcone kluczowym aspektom sektora energetycznego, w tym prestiżowe seminarium dla członków Senatu dotyczące niezbędnych w polskim systemie regulacyjnym zmian legislacyjnych umożliwiających budowę elektrowni atomowej w Polsce.
  • Świadczymy obsługę prawną na rzecz spółki Gaz-System (Polskie LNG) w związku z przygotowaniem i wdrożeniem projektu budowy terminalu LNG w Świnoujściu. To największy obecnie projekt infrastrukturalny w Polsce.
  • Nasz zespół przygotowywał opinie prawne z zakresu prawa energetycznego oraz uczestniczył w kilkuset postępowaniach administracyjnych i sądowych związanych z inwestycjami infrastrukturalnymi. Występujemy w charakterze doradcy prawnego Urzędu Regulacji Energetyki.
 
Więcej informacji o Energy Executive Congress dostępnych jest na stronie Organizatora.