Prestiżowe wyróżnienia dla GWW w Rankingu podatkowym Rzeczpospolitej
23.06.2017

W Rankingu najlepszych firm doradztwa podatkowego Rzeczpospolitej praktyka podatkowa GWW zwycięża w kategorii „Innowacyjne rozwiązanie” oraz „Skuteczność w prowadzeniu sporów podatkowych”. Nasz system IT do zarządzania informacją podatkową – „e-SHIP by GWW” – nagrodzony.

Mamy przyjemność poinformować, że w Ranking firm doradztwa podatkowego „Rzeczpospolitej” praktyka podatkowa GWW otrzymała nagrody za:

  • INNOWACYJNE ROZWIĄZANIE za modułowy system IT do zarządzania informacją podatkową o nazwie „e-SHIP by GWW”, który wspiera firmy w wypełnianiu obowiązków wobec fiskusa i automatyzuje procesy podatkowe;
  • PRESTIŻOWĄ WYGRANĄ PRZED SĄDAMI i wykreowanie korzystnej linii orzeczniczej, a w efekcie niedopuszczenie do zawieszenia biegu terminu przedawnienia w setkach postępowań.

 
Jesteśmy szczególnie dumni z nagrody w pierwszej kategorii – "Innowacyjne rozwiązanie" – gdyż każdy kolejny moduł systemu „e-SHIP by GWW” powstawał w ścisłej współpracy z Państwem i stanowił odpowiedź na wyrafinowane potrzeby biznesowo-technologiczne naszych Klientów.
 
Satysfakcja i sukces są tym większe, iż Kapitała rankingowa oceniała wiodące, dostępne dziś na rynku rozwiązania informatyczne, które wspierają proces rozliczenia i raportowania zobowiązań podatkowych. Konkurowaliśmy więc z największymi firmami prawniczymi i podatkowymi, w tym Wielką Czwórką oraz z ich topowymi narzędziami IT opracowanymi dla celów podatkowych.

Drodzy Klienci dziękujemy Wam za zaufanie oraz współpracę!
 

Wartość systemu „e-SHIP by GWW” dla Klientów

1. Obniżenie kosztów obsługi podatkowej w działach finansowo – księgowych.

2. Zmniejszenie ryzyka podatkowego poprzez możliwość szybkiego uzyskania informacji w dowolnym obszarze działalności firmy mającej wpływ na jej rozliczenia podatkowe, bieżącą kontrolę poprawności ewidencji VAT i ksiąg rachunkowych (kluczowe dla unikania uczestnictwa w oszustwach podatkowych).

3. Zautomatyzowanie wielu funkcji kontrolnych, które dotychczas ze względu na swój zakres / skalę opierały się na zasadzie wyboru „próbki”.


Co potrafi „e-SHIP by GWW

  • Antycypuje wyniki kontroli podatkowej;
  • Usprawnia zarządzanie ryzykiem podatkowym;
  • Eliminuje ryzyka podatkowe;
  • „Uczy się nowych przepisów i obowiązków” w czasie rzeczywistym;
  • Sprawnie współpracuje z istniejącymi systemami IT.