Restrukturyzacja majątku prywatnego i biznesu

Mamy świadomość, że w dzisiejszych czasach doradztwo prawne i podatkowe to o wiele więcej niż tylko zaspokajanie bieżących potrzeb klientów. Planowane działania muszą znajdować odzwierciedlenie w ich długoterminowych życiowych aspiracjach i pielęgnowanych wartościach.

Prawnicy z zespołu Private Client doradzają wielu rodzinom i przedsiębiorcom jak należycie zabezpieczyć majątek w Polsce i za granicą oraz zachować go dla przyszłych pokoleń.

Świadczymy usługi dotyczące wszystkich aspektów restrukturyzacji majątku prywatnego i biznesu, w tym zagranicznych fundacji prywatnych i trustów oraz spółek holdingowych w zagranicznych jurysdykcjach. Doradzamy klientom w zakresie dokonywania różnych inwestycji, m.in. nabywania nieruchomości za granicą. Pomagamy również w należytym wypełnianiu bieżących prawnych i podatkowych obowiązków sprawozdawczych w odniesieniu do majątku klientów w Polsce i za granicą, w tym w wypełnianiu skomplikowanych obowiązków sprawozdawczych związanych z międzynarodową wymianą informacji w sprawach podatkowych i finansowych (CRS, FATCA).

Mec. Aldona Leszczyńska–Mikulska, kierująca zespołem Private Client w GWW, jest pełnoprawnym członkiem międzynarodowego stowarzyszenia STEP – The Society of Trust and Estate Practitioners, oddział w Londynie. Stowarzyszenie to zrzesza doradców z długoletnim doświadczeniem oraz renomą na rynku zajmujących się m.in. planowaniem majątkowym oraz spadkowym i doradztwem dla firm rodzinnych. Mec. Leszczyńska–Mikulska posiada także certyfikat dokumentujący specjalizację w zakresie zagranicznych fundacji. 
Aldona Leszczyńska-Mikulska
Aldona Leszczyńska-Mikulska

doradca podatkowy, radca prawny
aldona.leszczynska-mikulska@gww.pl